Reaxan

Jesteś tutaj

 

Reaxan

 

W budynkach użyteczności publicznej takich jak szpitale lub hotele i w przypadku domów wielorodzinnych zapotrzebowanie na wodę nie jest stałe.  W okresach stagnacji i mniejszego zużycia wody istnieje ryzyko przestoju wody w instalacji. Może to być przyczyna obniżenia higieny instalacji np. z powodu namnażania bakterii Legionelli w wodzie.  BWT Reaxan to system do dezynfekcji wody dwutlenkiem chloru, który zapewnia wodę spełniającą najwyższe standardy higieny oraz bezpieczeństwo odbiorców.

BWT Reaxan – najwyższe standardy higieniczne

BWT Reaxan uwalniania do wody dwutlenek chloru, który ma właściwości dezynfekujące i zapewnia bezpieczną i czystą wodę zimną i gorącą. W porównaniu do chloru, dwutlenek chloru daje ochronę długoterminową (efekt depot), a więc znacznie dłużej chroni przed rozwojem bakterii w instalacji wodnej.

BWT Reaxan umożliwia także dokumentowanie wydajności dezynfekcji, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo operatorów sieci wodociągowej  i konsumentów. Dlatego BWT Reaxan jest rozwiązaniem idealnym w przypadku systemów z tendencją do ponownego zakażenia lub do instalacji wody pitnej, która już została skażona.

BWT Reaxan dostępny jest w wielu wariantach o różnych wydajnościach dawkowania:

  • 5 ClO2 > Reaxan 5
  • 10 ClO2 > Reaxan 10
  • 20 ClO2 > Reaxan 20
  • 45 ClO2 > Reaxan 45
  • 120 ClO2 > Reaxan 120